Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečených komunikací a dále v oblasti monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 85 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 80 zemích světa.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. je součástí celosvětového koncernu, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 820 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

Staňte se i Vy posilou naší společnosti jako:

Produktový inženýr (m/ž)

Náplň práce:
  • Zajišťuje technickou podporu výrobní linky a pokročilé hledání chyb na přístrojích (Produktbetreuung).
  • Podílí se na zavádění nových technologií a produktů.
  • Aktivně komunikuje s vývojem a technickou podporou v ostatních závodech.
  • Ověřuje nové, složité technologické postupy a nové materiály s využitím nejnovějších výsledků technického rozvoje a výzkumné činnosti v elektrotechnickém oboru.
Požadujeme:
  • VŠ zaměření elektro.
  • Cizí jazyk NJ nebo AJ na komunikativní úrovni.
  • Praxe v oboru výhodou.
  • Adaptabilitu a schopnost změny.
  • Flexibilitu, disciplinovanost.

Nabízíme: Základní nástupní mzdu 246,81 Kč/hod = průměrný základní měsíční plat 41.957,70 Kč. Základní mzda je bez mzdové složky osobního hodnocení a dalších příplatků dle platné Kolektivní smlouvy. Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné a jazykové vzdělávání. Benefity: až 29 dnů pracovního volna, příspěvek na dopravu, závodní restaurace s dotovaným stravováním, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, firemní školka, podpora bydlení a mnoho dalších zajímavých benefitů v moderní a dynamické společnosti jakou je Rohde & Schwarz.

Zaujala Vás naše nabídka? Pak nás kontaktuje na adrese personal.vimperk@rohde-schwarz.com nebo telefonicky na čísle +420 388 452 263. Kontaktní osoba: Milan Černý. Referenční číslo CZ-VIM-50373760-008 https://www.rohde-schwarz.com/career

Ucházet se