Q-specialista (m/ž)

Náplň práce:
  • Koordinuje operativní podporu výroby a činnosti podřízených složek.
  • Reportuje, školí dle požadavků managementu.
  • Spolupracuje při zavádění klíčových procesů a ukazatelů.
  • Vytváří a posuzuje směrnice, zavádí a schvaluje klíčové procesy a ukazatele.
  • Je členem popřípadě vedoucím projektového nebo auditorského týmu.
  • Dohlíží nad zpracováním reklamací, zaváděním opatření včetně ověření účinnosti.
  • Zajištuje zákaznické a externí audity, přejímky a inspekce.
  • Vykonává odborné činnosti specifického charakteru (CAQ, NPI, systém kvality).
  • Vykonává nebo je schopen vykonávat činnosti z nižších úrovní.
  • Provádí hlubší analýzu klíčových ukazatelů, navrhuje a zavádí systémová opatření včetně zhodnocení jejich účinnosti.
Požadujeme:
  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici nebo znalost produktů / procesů v rámci R&S
  • znalost základních nástrojů kvality (8D,Ishikawa, PDCA, 5WHY, atd.)
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • odpovědnost a pečlivost, analytické myšlení
  • samostatné rozhodování a schopnost týmové spolupráce
  • znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou)

Nabízíme: * Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu * Kvalitní zaškolení * Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na dopravu * Závodní restaurace s dotovaným stravováním * Příspěvek na penzijní připojištění.

Zaujali jsme Vás? Pak se přihlašte přes náš Jobportal. ROHDE & SCHWARZ Vimperk, personální oddělení, referenční číslo CZ-VIM-50789407-002, Tel. +420 388452313 https://www.rohde-schwarz.com/career

Ucházet se