Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečené komunikace, a dále i monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 85 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 70 zemích světa.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má více než 800 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

Staňte se co nejdříve posilou našeho závodu R&S závod Vimperk s.r.o. jako

Měřící technik (m/ž)

Náplň práce:
  • Práce s přístroji a zařízeními, jejich měření, zkoušení a oživování.
  • Oživování a zkoušení podsestav a přístrojů včetně vyhotovování měřicích protokolů.
  • Práce s přístroji a zařízeními dle definovaného postupu na předepsané měřící konfiguraci řízené programem nebo předepsané testovacím předpisem, kalibrace a příprava pracoviště.
  • Odstraňování chyb na produktech bez analýzy funkce a elektrického zapojení.
Požadujeme:
  • SOU/SŠ/VŠ vzdělání v elektro oboru
  • spolehlivost a samostatnost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • odpovědnost a pečlivost

Nabízíme: * Základní nástupní mzdu 157,52 Kč/hod = průměrný základní měsíční plat 26.463 Kč. Základní mzda je bez mzdové složky osobního hodnocení a dalších příplatků dle platné Kolektivní smlouvy. * 5 týdnů dovolené + až 4 dny pracovního volna z kolektivní smlouvy. * Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. * Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné a jazykové vzdělávání.

Benefity: příspěvek na dopravu, závodní restaurace s dotovaným stravováním, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, firemní školka, podpora bydlení a mnoho dalších zajímavých benefitů v moderní a dynamické společnosti jakou je Rohde & Schwarz.

Zaujali jsme Vás? Pak se přihlašte přes náš Jobportal. ROHDE & SCHWARZ Vimperk, personální oddělení, referenční číslo CZ-VIM-50794729-001, Tel. +420 388452254 https://www.rohde-schwarz.com/career

Ucházet se