Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečené komunikace, a dále i monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 85 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 80 zemích světa.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 810 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

arbeitgebermarke

Staňte se co nejdříve posilou našeho závodu jako:

Správce IT Infrastruktury (m/ž)

Náplň práce:
  • Komplexní správa IT infrastruktury.
  • Administrace Windows serveru.
  • 1st level support IT.
  • Spolupráce na interních a externích projektech.
  • Zodpovědnost za realizaci koncernové politiky IT v závodě.
Požadujeme:
  • VŠ IT směru.
  • Cizí jazyk na úrovni NJ B1 nebo AJ B1.
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky.
  • Zkušenost s administrací klientů a serverů (AD, DNS, DHCP, …).
  • VMware virtualizace podmínkou.
  • Pokročilou znalost LAN/WAN topologií a síťových aktivních prvku (switche/UNIX, firewally atp.).
  • Příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti.
  • Řidičský průkaz sk.B.

Nabízíme: * Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu * Kvalitní zaškolení * Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na dopravu * Závodní restauraci s dotovaným stravováním * Příspěvek na penzijní připojištění a celou řadu dalších benefitů.

Zaujali jsme Vás? Pak se přihlašte přes náš Jobportal. ROHDE & SCHWARZ Vimperk, personální oddělení, referenční číslo CZ-VIM-50772184-004, Tel. +420 388452263 https://www.rohde-schwarz.com/career

Ucházet se