Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečené komunikace, a dále i monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 85 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 70 zemích světa.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 800 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

arbeitgebermarke

Staňte se co nejdříve posilou našeho závodu R&S závod Vimperk s.r.o. (Česká republika) jako

Lean specialista (m/ž)

Náplň práce:
  • Navrhování úprav pracovních postupů při zajišťování skladových administrativních operací za účelem jejich optimalizace a zefektivnění.
  • Mapování a design toku – VSM.
  • Tvorba nových layoutů.
  • Projektuje a vede projekty za účelem zefektivnění výroby ve smyslu zmenšení zásob a zrychlení toků.
  • Neustálé zlepšování, redukce plýtvání ve výrobě a v administrativě pomocí metod štíhlé výroby.
  • Tvorba standardů.
  • Správa zlepšovacích návrhů a podpora jejich realizace.
  • Školení zaměstnanců v oblasti štíhlé výroby a vytváření školicích materiálů.
  • Komunikace a spolupráce s ostatními závody R&S.
Požadujeme:
  • Vzdělání - SŠ/VŠ
  • Praxe - výhodou, ale není požadována
  • PC - uživatelská znalost
  • Jazyk - EN/DE na komunikativní úrovni
  • Orientace v procesech
  • Komunikační dovednosti
  • Adaptabilita
  • Flexibilita
  • Disciplinovanost
  • Práce v týmu
  • Odpovědnost za plnění daných úkolů

Nabízíme: * Nástupní plat 209,66 Kč/hod * Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu * Kvalitní zaškolení * Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na dopravu * Závodní restaurace s dotovaným stravováním * Příspěvek na penzijní připojištění

Zaujali jsme Vás? Pak se přihlašte přes náš Jobportal. ROHDE & SCHWARZ Vimperk, personální oddělení, referenční číslo CZ-VIM-50710918-002, Tel. +420 388452282 https://www.rohde-schwarz.com/career

Ucházet se