Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečené komunikace, a dále i monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 85 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 70 zemích světa.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má více než 750 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

arbeitgebermarke

Staňte se co nejdříve posilou našeho závodu R&S závod Vimperk s.r.o. jako

Technolog

Náplň práce:
  • Zpracování technologických postupů.
  • Určení druhů a sledu výrobních operací, stanovování pracovních postupů.
  • Konstrukce nářadí (výrobních přípravků) pro jednotlivé operace.
  • Určení výrobně technických podmínek ve vazbě na požadavky technického rozvoje.
  • Zpracování technických a ekonomických podkladů pro nabídkové řízení.
  • Poskytování podkladů pro tvorbu norem spotřeby času.
  • Kontrola dodržování technologických postupů.
  • Sledování a vyhodnocování výrobních nákladů.
  • Zajišťování technické přípravy změn sortimentu a zavádění nových produktů.
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru