Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečené komunikace, a dále i monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 85 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 70 zemích světa.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 700 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

arbeitgebermarke

Staňte se co nejdříve posilou našeho závodu R&S závod Vimperk s.r.o. jako

Produktový inženýr

Náplň práce:
  • Zajišťuje technickou podporu výrobní linky a pokročilé hledání chyb na přístrojích (Produktbetreung).
  • Podílí se na zavádění nových technologií a produktů.
  • Aktivně komunikuje s vývojem a technickou podporou v ostatních závodech.
Požadujeme:
  • ukončené vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru
  • vhodné pro absolventy - praxe není nutná
  • plynulá znalost AJ nebo NJ
  • řidičský průkaz a ochotu jezdit do zahraničí na služební cesty
  • komunikační dovednosti, kreativní a analytické myšlení

Nabízíme: * Nástupní plat 239,62 Kč/hod. * Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. * Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání. * 5 týdnů dovolené * Firemní byt, příspěvek na dopravu. * Závodní restaurace s dotovaným stravováním. * Příspěvek na penzijní připojištění.

Zaujali jsme Vás? Pak se přihlašte přes náš Jobportal. ROHDE & SCHWARZ Vimperk, personální oddělení, referenční číslo CZ-VIM-50579930-000, Tel. +420 388452254 http://www.careers.rohde-schwarz.com

Ucházet se