Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečené komunikace, a dále i monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 85 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 70 zemích světa.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 700 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

arbeitgebermarke

Staňte se co nejdříve posilou našeho závodu R&S závod Vimperk s.r.o. jako

Měřící technik

Náplň práce:
  • Práce s přístroji a zařízeními, jejich měření, zkoušení a oživování.
  • Oživování a zkoušení podsestav a přístrojů včetně vyhotovování osvědčení o jakosti a kompletnosti výrobku.
  • Práce s přístroji a zařízeními dle definovaného postupu na předepsané měřící konfiguraci řízené programem nebo předepsané testovacím předpisem.
  • Odstraňování chyb na produktech bez analýzy funkce a elektrického zapojení.
Požadujeme:
  • znalost výkresové dokumentace
  • spolehlivost a samostatnost
  • SOU
  • vícesměnný provoz
  • uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme: * Nástupní plat 152,93 Kč/hod. * Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. * Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání. * Příspěvek na dopravu. * 5 týdnů dovolené. * Příspěvek na penzijní připojištení. * Závodní restaurace s dotovaným stravováním.

Zaujali jsme Vás? Pak se přihlašte přes náš Jobportal. ROHDE & SCHWARZ Vimperk, personální oddělení, referenční číslo CZ-VIM-50565734-000, Tel. +420 388452254 http://www.careers.rohde-schwarz.com

Ucházet se