Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečené komunikace, a dále i monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 85 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 70 zemích světa.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 700 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

arbeitgebermarke

Staňte se co nejdříve posilou našeho závodu R&S závod Vimperk s.r.o. ve jako

Specialista nákupu

Náplň práce:
  • Spolupráce při výběru nových dodavatelů.
  • Uzavírání dodavatelských kontraktů a cenová jednání.
  • Příprava a realizace nákupní strategie zahrnující průběžné sledování, vyhodnocování dodavatelů.
  • Zajišťuje a provádí logistická setkání s dodavateli, podílí se na auditech dodavatelů.
  • Úzká spolupráce s oddělením konstrukce při řešení nedostupnosti materiálu nebo náhrad materiálů.
  • Pravidelný reporting o vývoji dodavatelů.
  • Řešení problémů s externími dodavateli.
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
  • Praxe v oboru
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
  • Samostatnost a rozhodnost
  • Aktivní přístup k práci

Nabízíme: * Nástupní plat 203,55 Kč/hod. * Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. * Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání. * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na dopravu. * Příspěvek na penzijní připojištení. * Závodní restaurace s dotovaným stravováním

Zaujali jsme Vás? Pak se přihlašte přes náš Jobportal. ROHDE & SCHWARZ Vimperk, personální oddělení, referenční číslo CZ-VIM-50648624-001, Tel. +420 388452254 http://www.careers.rohde-schwarz.com

Ucházet se