Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečené komunikace, a dále i monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 85 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 70 zemích světa.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 700 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

arbeitgebermarke

Staňte se co nejdříve posilou našeho závodu R&S závod Vimperk s.r.o. jako

SCM - plánovač výrobního toku

Náplň práce:
  • Plánování logistických toků ze střednědobého a dlouhodobého hlediska.
  • Optimalizace logistických procesů v SCM řetězci.
  • Řešení logistických problémů v zásobování včetně návrhů jejich řešení.
  • Verifikace prognóz před uvolněním v ERP systému.
  • Podpora SCM řetězce.
  • Verifikace průběhových časů u interních i externích dodavatelů.
  • Příprava výhledů kapacitního vytížení pracovišť.
  • Vícestupňové prověřování materiálové disponibility u definovaných zákaznických projektů.
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání