Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečené komunikace, a dále i monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 85 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 70 zemích světa.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 700 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

arbeitgebermarke

Staňte se co nejdříve posilou našeho závodu R&S závod Vimperk s.r.o. jako

Disponent specialista

Náplň práce:
  • Plánování a dispozice zakázek koncových produktů.
  • Řízení pořadí zakázek před a během výroby a práce v SAP.
  • Spolupráce s pracovníky výrobních týmů a s pracovníky oddělení logistiky, nákupu, prodeje a vývoje.
  • Sledování výrobního toku a plánování materiálové dostupnosti.
  • Řešení "Retoure" zakázek.
  • Neustálá optimalizace materiálových toků na výrobních linkách s ohledem na dostupnost materiálu a velikost skladových zásob. Požadavky
  • Anglický jazyk - pokročilý
  • Německý jazyk - pokročilý
Požadujeme:
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
  • znalost práce na PC - Microsoft Office, SAP
  • odpovědnost a pečlivost
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost samostatného rozhodování
  • schopnost analýzy, úsudku a vnímavosti k potřebám zákazníků

Nabízíme: * Nástupní plat 185,05 Kč/hod. * Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. * Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání. * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na dopravu. * Příspěvek na penzijní připojištení. * Závodní restaurace s dotovaným stravováním

Zaujali jsme Vás? Pak se přihlašte přes náš Jobportal. ROHDE & SCHWARZ Vimperk, personální oddělení, referenční číslo CZ-VIM-50641298-002, Tel. +420 388452254 http://www.careers.rohde-schwarz.com

Ucházet se