Koncern Rohde & Schwarz patří díky svému know-how, inovační síle a vysoké motivovanosti svých zaměstnanců ke světové špičce v oblasti bezdrátové komunikace. Vyvíjíme produkty budoucnosti pro potřeby rychle rostoucích trhů jako například mobilní telefony, vysílací technika či digitální televizní vysílání. Jsme zastoupeni ve více jak 70 zemích světa a velmi si vážíme každé osobnosti, která neskrývá touhu zařadit se mezi nejlepší.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 700 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

arbeitgebermarke

Staňte se co nejdříve posilou našeho závodu R&S závod Vimperk s.r.o. jako

Montážní technik

Náplň práce:
  • Provádí montážní činnosti podle montážního návodu, výkresu a kusovníku.
  • Vykonává následující činnosti: ruční montážní práce, příprava materiálu pro výrobní linky, osazování součástek na desky plošných spojů a ruční pájení.
  • Provádí samokontrolu a zaznamenává údaje do výrobních systémů.
Požadujeme:
  • manuální zručnost
  • samostatnost, aktivní přístup
  • flexibilita, soustředěnost

Nabízíme: * Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. * Kvalitní zaškolení. * Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání. * Příspěvek na dopravu. * 5 týdnu dovolené. * Příspěvek na penzijní připojištení. * Závodní restaurace s dotovaným stravováním.

Zaujali jsme Vás? Pak se přihlašte přes náš Jobportal. ROHDE & SCHWARZ Vimperk, personální oddělení, referenční číslo CZ-VIM-50614544-000, Tel. +420 388452254 http://www.careers.rohde-schwarz.com

Ucházet se