Koncern Rohde & Schwarz patří díky svému know-how, inovační síle a vysoké motivovanosti svých zaměstnanců ke světové špičce v oblasti bezdrátové komunikace. Vyvíjíme produkty budoucnosti pro potřeby rychle rostoucích trhů jako například mobilní telefony, vysílací technika či digitální televizní vysílání. Jsme zastoupeni ve více jak 70 zemích světa a velmi si vážíme každé osobnosti, která neskrývá touhu zařadit se mezi nejlepší.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 700 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

arbeitgebermarke

Staňte se co nejdříve posilou našeho závodu R&S závod Vimperk s.r.o. jako

Obsluha SMT osazovací linky

Náplň práce:
  • Doplňování materiálu
  • Nastavování a přenastavování osazovacích strojů
  • Provádění mezioperačních kontrol během osazovaní desky plošných spojů
  • Hospodaření s materiálem na zakázku
Požadujeme:
  • SŠ technického směru
  • spolehlivost, zručnost, pečlivost, učenlivost

Nabízíme: * Nástupní plat min. 20.700,- Kč hrubého * Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu * Kvalitní zaškolení * Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na dopravu * Závodní restaurace s dotovaným stravováním * Příspěvek na penzijní připojištění.

Zaujali jsme Vás? Pak se přihlašte přes náš Jobportal. ROHDE & SCHWARZ Vimperk, personální oddělení, referenční číslo CZ-VIM-50561696-000, Tel. +420 388452254 http://www.careers.rohde-schwarz.com

Ucházet se