Koncern Rohde & Schwarz patří díky svému know-how, inovační síle a vysoké motivovanosti svých zaměstnanců ke světové špičce v oblasti bezdrátové komunikace. Vyvíjíme produkty budoucnosti pro potřeby rychle rostoucích trhů jako například mobilní telefony, vysílací technika či digitální televizní vysílání. Jsme zastoupeni ve více jak 70 zemích světa a velmi si vážíme každé osobnosti, která neskrývá touhu zařadit se mezi nejlepší.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 700 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

arbeitgebermarke

Staňte se co nejdříve posilou našeho závodu R&S závod Vimperk s.r.o. jako

Montážní technik

Tato pracovní pozice je otevřena na dobu určitou 6 měsíců.

Náplň práce:
  • Provádí montážní činnosti komplexních sestav /např. celé přístroje/ podle výrobního plánu/kusovníku a montážního návodu nebo výkresu.
  • Používá komplexní nástroje a zařízení, montážní přípravky a spojovací techniky.
  • Provádí komplexní pájení dle plánu, různé techniky spojování dílu / lepení, těsnění, absorpční materiál/ včetně seřizování.
Požadujeme:
  • samostatnost, výkonnost, aktivní přístup,
  • flexibilita
  • soustředěnost
  • manuální zručnost

Nabízíme: * Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. * Kvalitní zaškolení. * Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání. * Příspěvek na dopravu. * 5 týdnu dovolené. * Příspěvek na penzijní připojištení. * Závodní restaurace s dotovaným stravováním.

Zaujali jsme Vás? Pak se přihlašte přes náš Jobportal. ROHDE & SCHWARZ Vimperk, personální oddělení, referenční číslo CZ-VIM-50492690-000, Tel. +420 388452254 http://www.careers.rohde-schwarz.com

Ucházet se