Koncern Rohde & Schwarz patří díky svému know-how, inovační síle a vysoké motivovanosti svých zaměstnanců ke světové špičce v oblasti bezdrátové komunikace. Vyvíjíme produkty budoucnosti pro potřeby rychle rostoucích trhů jako například mobilní telefony, vysílací technika či digitální televizní vysílání. Jsme zastoupeni ve více jak 70 zemích světa a velmi si vážíme každé osobnosti, která neskrývá touhu zařadit se mezi nejlepší.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 700 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

arbeitgebermarke

Staňte se co nejdříve posilou našeho závodu R&S závod Vimperk s.r.o. jako

Produktový inženýr - Automatizace, Robotizace

Náplň práce:
  • Vede projekty a provádí práci na robotizaci a automatizaci
  • Vede práci vyžadující samostatný úsudek při hodnocení, výběru, úpravách a změnách standartních technik, postupů a kritérií.
  • Vynalézá nové přístupy k vyskytnutým problémům.
  • Navrhuje, časově plánuje, vede a koordinuje podrobné pracovní etapy, jež tvoří část velkého projektu nebo celý projekt středního rozsahu.
  • Vykonává práci, do níž patří obvyklé druhy plánů, přehledů, struktur, atd., a jevy, pro které neexistují precedenty.
  • Dostává podporu a instrukce v rámci specifických úkolů, technickou pomoc v otázkách velmi komplexních řešení.
Požadujeme:
  • Ukončené vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru.
  • Vhodné pro absolventy - praxe není nutná.
  • Dobrá znalost NJ nebo AJ
  • Řidičský průkaz a ochotu jezdit do zahraničí na služební cesty.

Nabízíme: * Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. * Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání. * Firemní byt, příspěvek na dopravu. * 5 týdnů dovolené. * Příspěvek na penzijní připojištění. * Závodní restaurace s dotovaným stravováním.

Zaujali jsme Vás? Pak se přihlašte přes náš Jobportal. ROHDE & SCHWARZ Vimperk, personální oddělení, referenční číslo CZ-VIM-50494855-000, Tel. +420 388452254 http://www.careers.rohde-schwarz.com

Ucházet se