Koncern Rohde & Schwarz patří díky svému know-how, inovační síle a vysoké motivovanosti svých zaměstnanců ke světové špičce v oblasti bezdrátové komunikace. Vyvíjíme produkty budoucnosti pro potřeby rychle rostoucích trhů jako například mobilní telefony, vysílací technika či digitální televizní vysílání. Jsme zastoupeni ve více jak 70 zemích světa a velmi si vážíme každé osobnosti, která neskrývá touhu zařadit se mezi nejlepší.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 700 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

arbeitgebermarke

Staňte se co nejdříve posilou našeho závodu R&S závod Vimperk s.r.o. jako

Plánovač výroby kabelů

Náplň práce:
  • příprava podkladů pro výrobu (kmenová data, výrobní plány, kusovníky, dokumenty, ...)
  • správa pracovních postupů
  • časové hospodářství (normy, měření výrobních časů)
  • zpracování změn od kontruktérů a zavedení do systému SAP
  • tvorba cenových kalkulací a nabídek
  • materiálová logistika
Požadujeme:
  • min. SŠ
  • komunikační znalost NJ
  • uživatelská znalost práce na PC
  • iniciativa, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme: * Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. * Kvalitní zaškolení. * Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání. * Příspěvek na dopravu. * 5 týdnu dovolené. * Příspěvek na penzijní připojištení. * Závodní restaurace s dotovaným stravováním

Zaujali jsme Vás? Pak se přihlašte přes náš Jobportal. ROHDE & SCHWARZ Vimperk, personální oddělení, referenční číslo CZ-VIM-50495135-000, Tel. +420 388452254 http://www.careers.rohde-schwarz.com

Ucházet se