Koncern Rohde & Schwarz patří díky svému know-how, inovační síle a vysoké motivovanosti svých zaměstnanců ke světové špičce v oblasti bezdrátové komunikace. Vyvíjíme produkty budoucnosti pro potřeby rychle rostoucích trhů jako například mobilní telefony, vysílací technika či digitální televizní vysílání. Jsme zastoupeni ve více jak 70 zemích světa a velmi si vážíme každé osobnosti, která neskrývá touhu zařadit se mezi nejlepší.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 700 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

arbeitgebermarke

Staňte se co nejdříve posilou našeho závodu R&S závod Vimperk s.r.o. jako

Zkušební technik

Náplň práce:
  • Zkouší, oživuje, konfiguruje a kalibruje elektronické sestavy (osazené DPS, podsestavy, moduly) nebo celé přístroje
  • Provádí jednoduché montáže na sestavách nebo přístrojích
  • Hledá chyby a jejich příčiny
  • Odstraňuje a opravuje chyby (pájení, montáž, nastavení dle pracovního postupu)
  • Pracuje s konstrukční a výrobní dokumentací – osazovací výkresy, schémata zapojení, montážní výkresy ad.
  • Provádí kalibrace, údržbu a seřizování měřícího vybavení
  • Podílí se na řešení konstrukčních či jiných technických potíží
Požadujeme:
  • min. SOU - elektro nebo praxe v oboru
  • samostatnost, aktivní přístup, flexibilita, odpovědnost,

Nabízíme: * Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. * Kvalitní zaškolení, Individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání. * Příspěvek na dopravu. * 5 týdnu dovolené. * Příspěvek na penzijní připojištení. * Závodní restaurace s dotovaným stravováním.

Zaujali jsme Vás? Pak se přihlašte přes náš Jobportal. ROHDE & SCHWARZ Vimperk, personální oddělení, referenční číslo CZ-VIM-50451080-000, Tel. +420 388452254 http://www.careers.rohde-schwarz.com

Ucházet se