Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečené komunikace, a dále i monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 85 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 70 zemích světa.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má 700 zaměstnanců, čímž se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele regionu.

arbeitgebermarke

Staňte se co nejdříve posilou našeho závodu R&S závod Vimperk s.r.o. jako

Q-asistent

Náplň práce:
  • Kontrola dodržování technologické kázně v procesu výroby, montáže, balení, skladování a expedice elektrotechnických výrobků podle předepsaných postupů.
  • Provádění kontroly v elektrotechnické výrobě pomocí běžných měrných nástrojů, zkušebních pomůcek a měřicích přístrojů, vizuální kontrola.
  • Kontrola technologických procesů na pracovišti
  • Dohlížení na zpracování opatření a záznamů / chybových hlášení v systému CAQ
  • Aktivní využívání nástrojů a základních principů kvality (APQP, 8D systematika, PDCA)
  • Zajišťování kvalitativního dohledu v předvýrobách
Požadujeme:
  • SOU/SŠ vzdělání technického nebo strojírenského směru
  • odpovědnost a pečlivost
  • předchozí zkušenost z oblasti kvality výhodou
  • Schopnost týmové práce
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ

Nabízíme: * Nástupní plat 168,23 Kč/hod. * Perspektivní a zajímavou práci v mezinárodním týmu. * Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné vzdělávání. * 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu. * Příspěvek na penzijní připojištení. * Závodní restaurace s dotovaným stravováním.

Zaujali jsme Vás? Pak se přihlašte přes náš Jobportal. ROHDE & SCHWARZ Vimperk, personální oddělení, referenční číslo CZ-VIM-50647281-001, Tel. +420 388452254 http://www.careers.rohde-schwarz.com

Ucházet se